ویسان

خانه هوشمند و هوشمند سازی ساختمان در شیراز | قیمت و مشاوره رایگان

هوشمند سازی در شیراز | visun.ir

فهرست مطالب

وقتی اسم شیراز می‌آید، همه‌ی ما یاد تخت جمشید، حافظیه، سعدیه و یا باغ ارم می‌افتیم. اگر ساکن شهر زیبای نارنج‌ها هستید، حتماً می‌دانید که گرمای تابستان بسیار طاقت‌فرسا است. در کنار هوشمندسازی ساختمان در شیراز، دو چیز هست که می‌تواند خستگی ناشی از این گرما را از بین ببرد: خوردن یک کاسه فالوده شیرازی خنک و سپس خوابیدن در فضای خنک خانه. با هوشمند سازی منازل در شیراز، شما می‌توانید محل کار یا منزل خود را به وسایل کنترل از راه دور اینترنتی مجهز کنید و قبل از رسیدن، کولر را روشن کنید.

هوشمند سازی ساختمان در شیراز تنها به کنترل دمای محیط محدود نمی‌شود. شما می‌توانید کنترل همه چیز، از چراغ اتاق خواب تا در ورودی منزل را به دست بگیرید و به تمامی تجهیزات برقی منزل فرمان دهید. این دستگاه‌ها مرزهای جغرافیایی را شکسته و از هر نقطه‌ی شیراز، فرقی نمی‌کند دروازه قرآن باشید یا فلکه ورودی فرودگاه، می‌توانید به شکل مجازی در محیط خود حضور داشته و همه چیز را کنترل کنید. در ادامه به مزایای این دستگاه‌ها، عوامل مؤثر در قیمت و معیارهای بهترین فروشگاه تجهیزات کنترل از راه دور در شیراز می‌پردازیم.

دلایل هوشمند سازی ساختمان در شیراز

این بار می‌خواهم برای معرفی هوشمند سازی ساختمان در شیراز شما را به یک سفر هیجان انگیز دعوت کنم، پس چشمانتان همراه من شوید و خود را در یک خانه هوشمند که همه چیز آن با گوشی کنترل می‌شود تصور کنید، مسلما در همین ابتدای شروع حس و حال آرامش را در این خانه تجربه کرده‌اید، اما این تنها مزیت این سیستم نیست:

دلایل هوشمند سازی ساختمان در شیراز | VISUN.IR

  • تصور کنید ساعت ۷ صبح است، پرده‌ها به صورت خودکار کنار رفته و محیط اتاقتان روشن می‌شود، چای‌ساز نیز برای دم کردن یک چایی تازه آماده است، شارژ تلفن همراهتان نیز کامل است، بله زندگی زمان بندی شده با سیستم‌های هوشمندسازی همینقدر جذاب است، شما می‌توانید با تجهیزات کنترل از راه دور به همه چیز تایمر دهید تا در ساعت مقرر به حالت دلخواه شما در آیند. 
  • بیایید به این سفر جذاب ادامه دهیم، تصور کنید که مسافرت هستید و با گوشی همراهتان می‌توانید از راه دور لامپ را در تاریکی شب جهت فریب سارقین روشن کنید، آیا سفر لذت بیشتری ندارد؟ مسلما بله چرا که فکر و خیالتان دیگر بابت این موضوع راحت است. 
  • این‌بار فکر کنید سرکار هستید و سرتان نیز بسیار شلوغ است و دسترسی به گوشی همراهتان ندارید ولی می‌توانید تنها با صدایتان کولر و چای ساز را روشن کنید تا در زمان رسیدنتان به منزل همه چیز برای استراحتتان آماده باشد. احتمالا با خود بگویید، مگر چنین چیزی امکان پذیر است؟! بله، چرا که هوشمندسازهای موجود در ویسان همگی از سیستم‌های صوتی مانند سیری، بیکسبی، الکسا و نظیر آن پشتیبانی می‌‍کنند. 
  • باز هم بیایید چرخی در این خانه بزنیم، فرزندتان پشت در مانده و کلید نبرده است، به راحتی با هوشمندسازی درب می‌توانید در را برای او باز کرده تا داخل منزل شود و اینگونه تجهیزات کنترل از راه دور آرامش خاطرتان را فراهم می‌کند. 
  • فکر کنید که تلویزیون و یا یکی از چراغ‌ها را فراموش کرده‌اید خاموش کنید و به راحتی از طریق موبایل‌تان این‌کار را انجام می‌دهید، این کار باعث شده در مصرف انرژی برق صرفه جویی شود و دیگر از هزینه‌های سرسام آور آخر ماه خبری نباشد.
  • احتمالا بارها از پدر و یا مادر سالمندتان شنیده‌اید که کارهای بسیار ساده برایشان سخت است، همچنین آنهایی که به صورت مستقل زندگی خواهند کرد ممکن است خطرات بسیاری مانند افتادن و شکستگی در کمینشان باشد، از همین رو انواع تجهیزات هوشمندساز به آنان کمک کرده تا بدون نیاز به برخاستن بتوانند تجهیزات منزلشان را کنترل کنند.  

تجهیزات مورد نیاز برای خانه‌ی هوشمند 

برای هوشمندسازی شما ابتدا بایستی با استفاده از پشت کلیدی هوشمند سیستم روشنایی منزلتان را هوشمند کنید. با این سیستم می‌توانید از هرجای دنیا با چراغ‌های محیطتتان تایمر داده و یا آن‌ها را از راه دور خاموش و روشن کنید. 

وسیله هوشمندساز بعدی کنترلر IRRF است، این وسیله به شما این امکان را داده تا تمامی وسایل ریموتی، از درب پارکینگ گرفته تا تلویزیون و اسپیلت را با گوشی تلفن همراهتان کنترل کنید.

کار دیگر، نصب هوشمندساز پکیج یا همان پریز هوشمند توان بالا در مسیر سیستم گرمایشی است. با این سیستم می‌توانید در زمان خروج پکیج را خاموش کرده و دو ساعت قبل از رسیدن آن را روشن نمایید تا محیط گرم شود. 

و وسیله‌ی آخر نیز هوشمند ساز کولر آبی و اگر از این سیستم سرمایشی استفاده می‌کنید به راحتی می‌توانید با استفاده از قطعه‌ای کوچک کولر را از هرجای دنیا با اپلیکیشن کنترل کنید. 

تیم ما آماده است تا به شما در انتخاب محصولات مناسب و ارائه مشاوره کامل کمک کند.

جهت ارتباط با شماره ۰۳۱۳۲۳۶۷۷۳۱ تماس حاصل فرمایید.

برای خرید تجهیزات هوشمند سازی ساختمان در شیراز باید به چه فروشگاهی مراجعه کرد؟

برای خرید تجهیزات هوشمند از ساختمان در شیراز باید به چه فروشگاهی مراجعه کرد؟ | VISUN.IR

 

یک گردش ساده در خانه هوشمند حتی به صورت تصور نیز جذاب است و به همین دلیل احتمالا به خرید تجهیزات هوشمند ساز  ساخنمان در شیراز فکر می‌کنید ولی نباید به هر فروشگاهی مراجعه کنید چرا که این نوع فروشگاه مشکلی در ارائه خدمات و یا محصول دارند، مثلا ممکن است محصولات بی کیفیت ارائه دهند که در آینده با مشکلاتی نظیر اختلال در ارتباط و غیره مواجه می‌شود. 

از همین رو بایستی به دنبال یک فروشگاه معتبر و با اعتبار بالا بگردید، چرا که  این فروشگاه‌ها به هیچ عنوان برندهای غیر معتبر و یا محصولات بی نام و نشان را ارائه نخواهند کرد و همچنین مشاوره تخصصی به شما خواهند داد، این در حالیست که فروشگاه‌های غیر معتبر به دلیل عدم تجربه، به شما محصولات اشتباه را پیشنهاد داده که ممکن است در آینده شما را با مشکلات فراوانی مواجه کنند. 

علاوه بر آن تمامی فروشگاه‌های معتبر به شما خدمات پشتیبانی و گارانتی ارائه خواهند داد ولی فروشگاه‌های غیر معتبر و یا بی نام و نشان ممکن است سرتان کلاه گذاشته و در زمان مشکل پاسخگو نباشند و در نهایت شما بایستی محصول را مجدد از یک فروشگاه معتبر خریداری کرده و یا هزینه‌های هنگفت بابت تعمیر آن‌ها بپردازید و فروشگاه جهت تضمین کیفیت کالا به شما هفت روز ضمانت بازگشت کالا را ارائه خواهیم کرد. 

قیمت هوشمندسازی خانه در شیراز چقدر است؟

قیمت تجهیزات هوشمند ساز در شیراز چقدر است؟ | VISUN.IR

به احتمال زیاد خود را در خانه‌ای تصور کرده‌اید که با هزینه‌های بسیار بالا مجهز به سیستم هوشمند ساز شده است، ولی اینطور نیست! شما با قیمت بسیار مناسب می‌توانید تجهیزات هوشمند سازی ساختمان در شیراز را تهیبه کرده و چنین خانه‌ای را برای خود بسازید و آسایش و آرامش را برای خود و خانواده‌تان فراهم کنید. اما به خاطر داشته باشید در تعیین قیمت خرید انواع هوشمند ساز مواردی نظیر متراژ، اهدافتان از هوشمند سازی، برند کالاها و تکنولوژی مورد استفاده تاثیر بسیار زیادی دارد. 

اما خبر خوشحال کننده این است که آموزش نصب درون جعبه دستگاه قرار دارد و اگر خودتان اهل کارهای فنی هستید با مطالعه دفترچه آموزشی می‌توانید تمامی دستگاه‌ها را نصب کنید، ولی اگر قصد دارید که نصب دستگاه را به متخصص بسپارید بایستی هزینه‌ای بابت نصب نیز پرداخت نمایید. همچنین پیشنهاد می‌شود که اگر قصد تعویض دکوراسیون منزلتان را دارید اینبار نصب تجهیزات هوشمند ساز را امتحان کنید، این تجهیزات محیطی هوشمند، به روز و شیک را به شما هدیه می‌دهند. 

همچنین می‌توانید اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گیرند. 

نام و نام خانوادگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *