کنترل درب از راه دور با موبایل | visun.ir

با هوشمندسازی درب، دیگر کلید همراه خود نبرید!

احتمالاً شما هم تجربه کرده‌اید که خودتان یا یکی از اعضای خانواده کلید همراه نداشته و پشت درب مانده‌اید. اما راهکار چیست؟ کنترل درب از راه دور با موبایل!

هوشمند سازی درب آیفون

دیگر کسی پشت در نخواهند ماند!

احتمالا برای شما هم پیش آمده که بارها و بارها خودتان و یا یکی از اعضای خانواده همراه خود کلید نبرده و ساعت‌ها پشت در مانده‌اید. با هوشمند سازی درب به راحتی می‌توانید این مشکل را برطرف کرده و از راه دور درب را برای عزیزانتان باز کنید. 

روش کار هوشمند ساز درب

این قطعه رله سوئیچ نام دارد و دارای ابعاد ۷.۵*۳ سانتی‌متر است، به همین علت به راحتی می‌توانید آن را در کنار درب ورودی نصب کرده و با استفاده از تلفن همراهتان درب را از راه دور باز کنید. نصب و استفاده از این سیستم بسیار آسان است.

 

روش کار محصول هوشمند ساز درب | visun.ir
روش کار محصول هوشمند ساز درب | visun.ir

روش کار هوشمند ساز درب

این قطعه دارای ابعاد ۷.۵*۳ سانتی‌متر است و به راحتی می‌توانید آن را در کنار درب ورودی یا درب پارکینگ نصب کرده و با استفاده از تلفن درب را از راه دور باز کنید. نصب و استفاده از این سیستم بسیار آسان است.

نصب آسان محصول هوشمندساز درب | visun.ir

نصب آسان 

اگر فردی هستید که علاقه به کارهی فنی دارید به راحتی می‌توانید بدون نیاز به نصاب، خودتان درب یا درب ورودی منزل و یا محیط کارتان را با کمک فیلم‌های آموزشی، در عرض چند دقیقه به یک درب هوشمند تبدیل کنید که از هرجای دنیا قابل کنترل است. 

مشخصات هوشمند ساز اسپیلت

مشخات محصول هوشمند ساز درب | visun.ir
نرم افزار هوشمند ساز درب | visun.ir

ویژگی‌های نرم افزار هوشمند ساز درب 

نرم افزار محصول هوشمند ساز درب به گونه‌ای طراحی شده که تمامی افراد با هر سن و سطح سوادی بتوانند با آن کار کنند. همچنین اپلیکیشن این محصول بر روی تمامی مدل‌‎های گوشی موبایل قابل نصب است. 

خدمات ویژه ویسان

این محصول تا یک سال ضمانت دارد و در صورت بروز هرگونه نقص فنی، مشکل به صورت رایگان توسط تیم فنی ویسان برطرف خواهد شد. 

بعد از خرید ویدیوی نصب و راه‌اندازی این محصول برای شما ارسال شده و خودتان می‌توانید آن را نصب کنید. همچنین اگر ساکن اصفهان باشید نیز می‌توانید نصب و راه‌اندازی هوشمندساز اسپیلت را به ویسان بسپارید. 

خدمات ویسان

خرید هوشمند سا درب

برای خرید و اطلاعات بیشتر این محصول شگفت انگیز کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید.

تماس با ویسان