هوشمند سازی لامپ | visun.ir

کنترل سیستم روشنایی از راه دور با موبایل

یکی از آیتم‌های جذاب خانه‌های هوشمند، کنترل سیستم روشنایی از راه دور با موبایل است، که هزینه‌های آن بسیار بالاست 

قیمت گران محصولات هوشمند سازی سیستم روشنایی | visun.ir

با یک جستجوی ساده در گوگل می‌توانید به قیمت‌های بالای کلیدهای هوشمند پی ببرید. حالا تصور کنید بخواهید تمام کلیدهای برق خانه یا محل کارتان را هوشمند کنید که قطعاً نیاز به تعویض پریزها هم خواهید داشت و یا اصلا ممکن است قصد داشته باشید فقط کلیدهای بخشی از محیطتتان را هوشمند کنید. در این حالت دکوراسیون محیطتتان ناهماهنگ شده و مجبورید تا کل کلید و پریزهایتان را تغییر دهید. فکر می‌کنید این کار چقدر هزینه دارد؟ درست حدس زدید! بسیار زیاد. 

چگونگی کاهش هزینه هوشمند سازی سیستم روشنایی

با محصولی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد، دیگر نیازی به تعویض کلیدهای برق سنتی‌تان ندارید. چرا که می‌توانید کلیدهای معمولی خود را با قیمتی بسیار کمتر، به کلیدهای برق هوشمند تبدیل کنید. این راهکار نه تنها از لحاظ اقتصادی به صرفه است، بلکه نصب آن نیز بسیار آسان و سریع انجام می‌شود. 

کاهش مصرف برق با هوشمند سازی روشنایی | visun.ir
پشت کلیدی هوشمند پک | visun.ir

روش کار سیستم هوشمندساز روشنایی

این قطعه، پشت کلیدی هوشمند نام دارد که با ابعاد ۴x4 سانتی‌متر است و به همین علت به راحتی در پشت کلیدهای معمولی نصب می‌شود و سیستم روشنایی منزل شما را به ساده‌ترین شکل ممکن هوشمند می‌کند. این قطعه کوچک اما کارآمد، به شما امکان کنترل سیستم روشنایی از راه دور با موبایل را می‌دهد.

عدم ایجاد اختلال در کار کلیدهای سنتی

محصول هوشمند ساز سیستم روشنایی هیچ گونه اختلالی در عملکرد کلیدهای سنتی شما ایجاد نمی‌کند و شما به هر دو روش دستی و یا با موبایل می‌توانید سیستم روشنایی محیطتتان را کنترل کنید.

محصول هوشمند سازی لامپ | visun.ir
نرم افزار هوشمند سازی لامپ | visun.ir

تایمر بندی و معکوس شمار 

محصول هوشمندسازی سیستم روشنایی پشت کلیدی هوشمند به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید برای لامپ‌ها تایمر تنظیم کنید. به عنوان مثال، می‌توانید تعیین کنید که لامپ‌ها در ساعت ۵ عصر روشن شده و در ۱۲ شب خاموش شوند. همچنین می‌توانید شمارش معکوس تعیین کنید؛ مثلاً نیم ساعت پس از خروج شما از محیط، لامپ‌ها به صورت خودکار خاموش شوند.

مشخصات هوشمند ساز سیستم روشنایی

مشخصات هوشمند سازی لامپ | visun.ir
نصب آسان هوشمندساز روشنایی | visun.ir

نصب آسان دستگاه 

اگر خودتان دست به آچار هستید و یا علاقه به انجام کارهای فنی دارید به راحتی می‌توانید این دستگاه را مطابق آموزش‌ها نصب نمایید. فیلم‌ آموزش نصب پس از خرید برای شما ارسال شده و بدون نیاز به نصاب می‌توانید در یک چشم به هم زدن سیستم روشنایی‌تان را هوشمند کنید. 

خدمات ویژه ویسان

این محصول تا یک سال ضمانت دارد و در صورت بروز هرگونه نقص فنی، مشکل به صورت رایگان توسط تیم فنی ویسان برطرف خواهد شد. 

بعد از خرید ویدیوی نصب و راه‌اندازی این محصول برای شما ارسال شده و خودتان می‌توانید آن را نصب کنید. همچنین اگر ساکن اصفهان باشید نیز می‌توانید نصب و راه‌اندازی هوشمندساز اسپیلت را به ویسان بسپارید. 

خدمات ویسان
نرم افزار هوشمند سازی لامپ | visun.ir

ویژگی‌های نرم افزار پشت کلیدی هوشمند

نرم‌افزار پشت کلیدی هوشمند بسیار کاربرپسند بوده و شما می‌توانید آن را به راحتی بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. این نرم‌افزار به گونه‌ای طراحی شده که تمامی افراد، بدون نیاز به دانش فنی خاص، به راحتی بتوانند با منوی آن کار کنند.

خرید هوشمند ساز سیستم روشنایی

برای خرید و اطلاعات بیشتر این محصول شگفت انگیز کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید.

تماس با ویسان