هوشمندسازی پکیج | VISUN.IR

کنترل پکیج از راه دور

روشن گذاشتن پکیج در زمان ترک محیط به مدت طولانی، باعث کاهش طول عمر پکیج و افزایش مصرف انرژی می‌شود، هوشمند سازی پکیج راهکار این مشکل است، چرا؟!

صرفه جویی در انرژی با هوشمندسازی پکیج | VISUN.IR

صرفه جویی در انرژی 

روشن گذاشتن دائمی پکیج برای گرم نگه داشتن محیط، باعث افزایش مصرف انرژی و هزینه‌های برق و گاز می‌شود. این در حالیست که گرم شدن محیط و رسیدن به دمای مطلوب نهایتا ۲ ساعت زمان می‌برد و هوشمندسازی پکیج این امکان را به شما داده تا بتوانید قبل از رسیدن به محل، با گوشی موبایلتان پکیج را روشن کنید .

روشن کردن پکیج از راه دور با موبایل

با هوشمند سازی پکیج، فرقی ندارد که فاصله شما از محیط چند کیلومتر است، در هر صورت می‌توانید تنها با اتصال به اینترنت و لمس یک دکمه در نرم افزار، پکیج را روشن کنید تا در زمان رسیدنتان محیط گرم شده باشد.

هوشمندسازی پکیج | VISUN.IR
افزایش عمر پکیج با هوشمندسازی | VISUN.IR

افزایش عمر مفید پکیج

با خاموش کردن پکیج در زمان خروجتان، می‌توانید تا حد زیادی طول عمر سیستم گرمایشی‌تان را افزایش دهید، چرا که دستگاه به طور مداوم روشن نیست و همین امر باعث کاهش فشار بر آن می‌شود و از فرسودگی آن جلوگیری می‌کند.

نصب راحت و آسان!  

نصب این دستگاه اصلا کار سختی نیست و شما برای استفاده تنها نیاز است تا محصول هوشمندساز پکیج را به پریز معمولی متصل کنید و نرم افزار مربوط را روی موبایلتان نصب کنید. 

نصب آسان هوشمندسازی پکیج | VISUN.IR
تایمر بندی با هوشمندسازی پکیج | VISUN.IR

قابلیت زمان بندی و معکوس شمار

یکی از ویژگی‌های کاربردی این محصول قابلیت زمان بندی و شمارش معکوس است، مثلا شما می‌توانید مشخص کنید پکیج نیم ساعت پس از خروجتان از باغ و یا منزل به صورت اتوماتیک خاموش شود و یا هر روز ساعت ۷ صبح روشن شده و ساعت ۵ بعد از ظهر غیر فعال شود. 

مشخصات هوشمند ساز اسپیلت

مشخصات هوشمندسازی پکیج | VISUN.IR
پریز هوشمند توان بالا | VISUN.IR

روش کار هوشمندساز پکیج 

این دستگاه "پریز هوشمند توان بالا" نام دارد که به راحتی به پریز معمولی متصل می‌شود. با اتصال پکیج به این پریز هوشمند، می‌توانید به راحتی و از هر جای دنیا سیستم گرمایشی را روشن کرده و محیط خود را قبل از رسیدن گرم کنید. نصب و راه‌اندازی این پریز بسیار آسان است.

خدمات ویژه ویسان

این محصول تا یک سال ضمانت دارد و در صورت بروز هرگونه نقص فنی، مشکل به صورت رایگان توسط تیم فنی ویسان برطرف خواهد شد. 

بعد از خرید ویدیوی نصب و راه‌اندازی این محصول برای شما ارسال شده و خودتان می‌توانید آن را نصب کنید. همچنین اگر ساکن اصفهان باشید نیز می‌توانید نصب و راه‌اندازی هوشمندساز اسپیلت را به ویسان بسپارید. 

خدمات ویسان
نرم افزار پک پریز هوشمند توان بالا | VISUN.IR

نرم افزار کاربر پسند 

اپلیکیشن کاربر پسند این دستگاه باعث شده تا تمامی افراد با هر سن و سطح سوادی بتوانید به راحتی با منوهای آن کار کنید و تنظیمات دلخواه را روی دستگاه اعمال نمایند. همچنین اپیکیشن مربوطه روی تمامی گوشی‌های همراه قابل نصب است. 

خرید هوشمند ساز پکیج

برای خرید و اطلاعات بیشتر این محصول شگفت انگیز کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید.

تماس با ویسان