کنترل پرده با ریموت | visun.ir

ریموتی کردن پرده در عرض ۱۰ دقیقه

کنترل پرده از راه دور با ریموت یکی از آپشن‌های جذاب در خانه‌های هوشمند است که علاوه بر به روز کردن محیط، آسایش و آرامش را به افراد هدیه می‌دهد. 

کاهش هزینه نصب پرده | visun.ir

هوشمند سازی پرده بدون نیاز به تعویض! 

اما یکی از دلایلی که باعث شده بسیاری از افراد از این کار منصرف شوند، چالش‌های متعدد آن مانند تعویض ریل پرده و نصب تخصصی است.

حال با قطعه‌ای که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد می‌توانید پرده‌های سنتی منزل و یا محیط کار خود را بدون نیاز به تعویض، هوشمند کرده و آن را از راه دور با ریموت، کنترل کنید. این قطعه به‌راحتی روی تمامی مدل‌های پرده اعم از حریر و یا کرکره‌ای نصب می‌شود. 

مشخصات موتور پرده برقی ریموتی

مشخصات موتور پرده برقی ریموتی انیکسو | visun.ir
کاهش هزینه هوشمندسازی پرده | visun.ir

کاهش هزینه کنترل پرده از راه  

با پرس و جو در بازار می‌توانید به قیمت‌ بالای انواع موتور پرده برقی ریموتی پی ببرید، چرا که نیاز است ریل پرده به طور کلی توسط نصاب تعویض شود. همچنین، باید لوازمی مانند میکروسوئیچ برای تشخیص ابتدا و انتهای ریل تهیه نمایید. اما موتور پرده برقی انیکسو تمام این مشکلات را حل کرده.

چرا که می‌توانید با هزینه‌ای بسیار مناسب، بدون نیاز به نصاب و یا خرید لوازم جانبی پرده‌های منزل و یا محیط کارتان را از راه دور کنترل کنید. برای خرید روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید موتور پرده برقی ریموتی انیکسو | visun.ir

نصب آسان  

نصب این دستگاه بسیار آسان است و به هیچ نوع دانش فنی خاص نیاز ندارد. برای نصب، تنها کافیست دستگاه را در کنار پنجره قرار داده و وزنه را جدا کرده و کرکره‌ را به واشر دستگاه متصل کنید. حالا می‌توانید از هر جای محیط با استفاده از ریموت، پرده‌ها را کنار بکشید یا ببندید. 

 

روش کار موتور پرده برقی ریموتی 

این دستگاه در واقع قطعه‌ای با ابعاد ۱۹.۵*۹ سانتی‌متر است که به راحتی در کنار پنجره نصب می‌شود و هیچ نوع اختلالی در دکوراسیون محیط شما ایجاد نمی‌کند. این موتور پرده برقی دارای امکاناتی مانند قطع کن خودکار و کنترل میزان سرعت است.

نصب پرده برقی ریموتی | visun.ir

اتصال به هوشمندساز پرده

شما با محصول هوشمندساز پرده که کنترل IRRF نام دارد به راحتی می‌توانید این محصول را از راه دور نیز کنترل کنید و یا به آن تایمر دهید، مثلا مشخص کنید پرده در ساعت ۷ صبح به صورت اتوماتیک کنار رود.

کنترل موتور پرده ریموتی با کنترلر | visun.ir

خدمات ویژه ویسان

این محصول تا یک سال ضمانت دارد و در صورت بروز هرگونه نقص فنی، مشکل به صورت رایگان توسط تیم فنی ویسان برطرف خواهد شد. 

بعد از خرید ویدیوی نصب و راه‌اندازی این محصول برای شما ارسال شده و خودتان می‌توانید آن را نصب کنید. همچنین اگر ساکن اصفهان باشید نیز می‌توانید نصب و راه‌اندازی هوشمندساز اسپیلت را به ویسان بسپارید. 

خدمات ویسان

خرید هوشمند ساز اسپیلت

برای خرید و اطلاعات بیشتر این محصول شگفت انگیز کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید.

تماس با ویسان