کنترل تلویزیون از راه دور | visun.ir

کنترل تلویزیون از راه دور با موبایل

همه ما لحظاتی را تجربه کرده‌ایم که حوصله برداشتن کنترل تلویزیون را نداریم یا باتری آن تمام شده است. در این مواقع، کنترل تلویزیون از راه دور با موبایل بهترین راه‌حل است.

هوشمندساز تلویزیون، جایگزین ریموت کنترل | visun.ir

جایگزین کنترل تلویزیون!

با محصول هوشمندساز تلویزیون، کنترل تلویزیون را دور بیندازید! با این دستگاه می‌توانید به راحتی از طریق گوشی همراه خود کانال‌ها را عوض کنید، صدای تلویزیون را تنظیم کنید و یا تلویزیون را خاموش و روشن کنید.

تایمر بندی 

با این دستگاه، به راحتی می‌توانید برای تلویزیون تایمر تنظیم کنید تا در ساعات مشخصی خاموش و یا روشن شود. مثلاً می‌توانید مشخص کنید که تلویزیون به طور اتوماتیک در ساعت ۹ شب خاموش شود. این قابلیت به شما کمک می‌کند که حتی از مصرف بی‌رویه انرژی نیز جلوگیری کنید.

تایمر بندی با هوشمندسازی تلویزیون | VISUN.IR

نصب آسان!

نصب این دستگاه و اپلیکیشن آن اصلاً کار سختی نیست! شما می‌توانید به تنهایی و با استفاده از فیلم‌های آموزشی، دستگاه را نصب کنید و در یک چشم به هم زدن گوشی همراه خود را به ریموت تلویزیون تبدیل کنید. با این قابلیت، از هر جای دنیا می‌توانید تلویزیون معمولی خود را کنترل کنید.

روش کار دستگاه کنترل تلویزیون از راه دور با موبایل 

درون دستگاه کنترل تلویزیون از راه دور با موبایل تمامی فرکانس‌ها ذخیره بوده و شما با اتصال به مودم وای فای می‌توانید کنترل تلویزیون خود را از هرجای دنیا به صورت آنلاین به دست بگیرید. برای اتصال نیز نیاز است تا ابتدا نرم افزار را نصب کرده و دستگاه را به برق متصل کنید. حالا برند دستگاه را از داخل اپلیکیشن اتنخاب کرده و با وارد کردن رمز وای فای دستگاه را به مودم متصل کنید. 

روش کار هوشمندساز تلوویزیون | VISUN.IR

مشخصات هوشمند ساز تلویزیون

اپلیکیشن هوشمندساز تلویزیون | VISUN.IR

نرم افزار هوشمندساز تلویزیون 

نرم‌افزار این دستگاه، Smart Life بوده که بر روی تمامی سیستم‌عامل‌ها (اندروید و iOS) قابل نصب است و با طراحی کاربرپسند خود، تجربه‌ای راحت و جذاب را به کاربران ارائه می‌دهد. این دستگاه قابلیت پشتیبانی از ۴۰۰۰ برند مختلف را دارد و شما می‌توانید برندهای جدید را نیز به صورت دستی به آن اضافه کنید.

 

خدمات ویژه ویسان

این محصول تا یک سال ضمانت دارد و در صورت بروز هرگونه نقص فنی، مشکل به صورت رایگان توسط تیم فنی ویسان برطرف خواهد شد. 

بعد از خرید ویدیوی نصب و راه‌اندازی این محصول برای شما ارسال شده و خودتان می‌توانید آن را نصب کنید. همچنین اگر ساکن اصفهان باشید نیز می‌توانید نصب و راه‌اندازی هوشمندساز اسپیلت را به ویسان بسپارید. 

خدمات ویسان

خرید هوشمند ساز اسپیلت

برای خرید و اطلاعات بیشتر این محصول شگفت انگیز کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید.

تماس با ویسان