ویسان

هوشمند سازی ساختمان در بندر عباس

هوشمند سازی ساختمان در بندر عباس | VISUN.IR

فهرست مطالب

بندر عباس با تلفیق دریای آبی خلیج فارس و مردمانی خون گرم و مهربان، شهری است که مملو از زندگی، زیبایی و نشاط می‌باشد. اگر شما هم ساکن این شهر زیبا هستید احتمالا با گرمای سوزان و طاقت فرسای آن در اغلب فصول سال آشنایی دارید و مسلما هیچ چیز به اندازه‌ی یک لیوان شربت گوارا و خوابیدن زیر نسیم خنک کولر، لذت‌بخش نیست. تصور کنید از بیرون به منزل بازگشته‌اید و به محض باز کردن در، باد خنک کولر صورتتان را نوازش می‌دهد، آیا قبول دارید حس و حال خوبیست؟! هوشمند سازی ساختمان در بندر عباس این حس خوب را به زندگی شما هدیه داده و به شما این امکان را می‌دهد تا نهایت لذت و آسایش را در هر لحظه از زندگی‌تان تجربه کنید. ما در ادامه به مزایای این تکنولوژی منحصر به فرد پرداخته و شما را با هر آنچه که نیاز است در زمینه خرید بدانید آشنا خواهیم کرد، پس از شما دعوت می‌کنم در این سفر هیجان انگیز همراه من باشید.

چرا باید از هوشمند سازی ساختمان در بندر عباس استفاده کنیم؟

خانه هوشمند رویایی بود که شاید همه‌ی ما در کودکی داشتیم، و خبر خوش این است که حالا این آرزو با هوشمند سازی ساختمان در بندر عباس و محصولات ویسان به دنیای واقعیت پیوسته و شما از هر نفطه شهر و یا چند قاره دورتر می‌توانید به تجهیزات برقی منزلتان فرمان دهید. بیایید با هم به خانه آقای جتسون‌ که رویای شیرین کودکیمان بود سفر کنیم.

چرا باید از هوشمند سازی ساختمان در بندر عباس استفاده کنیم؟ | visun.ir

  • آقای جتسون رویای حرف زدن با وسایل برقی را در ذهن همه‌ی ما نقاشی کرد و حالا شما با انواع محصولات کنترل از راه دور اینترنتی، دیگر می‌توانید از طریق سیری، بیکسبی، الکسا و حتی سیستم صوتی گوگل با وسایل موجود در محیطتتان صحبت کرده و آن‌‌ها را کنترل کنید. مثلا می‌توانید با چراغ صحبت کرده و فرمان خاموشی به آن دهید و یا با صدایتان در را باز کنید، عجیب است نه؟!
  • اگر یادتان باشد همه چیز در خانه‌ی خانواده‌ی جتسون به صورت هوشمند توسط یک ربات کنترل می‌شد، پرده‌ها به صورت خودکار کنار رفته و نور خورشید فضای محیط را روشن می‌کرد و خبر از شروع یک روز پر مشغله می‌داد. حالا این تصور دیگر فقط در کارتون‌ها نیست بلکه در دنیای واقعیت با استفاده از موتور پرده برقی وای فای دار nx60 و قابلیت تایمر بندی این رویا دیگر قابل اجراست، حتی اگر اهل نوشیدن چای و یا قهوه در شروع صبح هستید می‌توانید به چای‌ساز فرمان دهید تا در ساعت مقرر آب را با تهیه‌ی چای دبش آماده کند و یا قهوه ساز برای درست کردن یک فنجان قهوه‌ی تلخ و داغ، گرم شود.
  • در دنیای آقای جتسون همه چیز با فشردن یک دکمه قابل کنترل بود، مثلا او می‌توانست تنها با فشردن یک دکمه در را باز کرده و سفینه‌اش را از منزل بیرون ببرد و حالا شما هم می‌توانید همانند آقای جتسون فقط با لمس یک دکمه در نرم افزار، درب پارکینگ را باز کرده و خودرویتان را از منزل بیرون ببرید و این دقیقا همان قابلیت کنترل از راه دور است که مرزها را شکسته و به شما اجازه می‌دهد از هرجای دنیا به هر وسیله‌ای در منزلتان فرمان دهید.
  • خانه‌های هوشمند بسیار مناسب افراد سالمند هستند، با این تفاوت که بهتر است برای آنان از تجهیزات ریموتی استفاده کرد، در چنین خانه‌ای آنان دیگر مجبور به بلند شدن از جایشان برای انجام کارهای روزمره مانند روشن کردن چراغ و یا کشیدن پرده به صورت دستی نیستند. برای آنکه بدانید تاثیر خانه هوشمند در آرامش سالمندان چیست؟ حتما مقاله فوق را مطالعه کنید. 
  • دوباره خود را در خانه‌ی آقای جتسون تصور کنید، کولر و یا چراغ کمی قبل از رسیبدنتان به منزل روشن و چندثانیه پس از خروجتان خاموش می‌شوند، به نظرتان تا چه حد در مصرف انرژی صرفه جویی و هزینه‌هیا انرژی در پایان ماه کاهش می‌یابند؟
  • همانند آقای جتسون می‌توانید خانواده‌تان را با آرامش خاطر به مسافرت ببرید چرا که روی منزلتان به راحتی می‌توانید از هرجای دنیا کنترل داشته و سارقین را با شبیه سازی حضور خود در منزل فریب دهید، می‌پرسید چگونه؟ چراغ‌های هوشمند موجود در سایت ما حالت جلوگیری از سرقت منزل دارند و در زمان عدم حضورتان در منزل می‌توانید با فعال کردن این حالت به چراغ‌ها فرمان دهید که در ساعات شب به صورت نامنظم روشن و خاموش شوند. 
  • و حال روز به پایان رسیده و موعد استراحت است، پرده‌های به صورت خودکار پنجره و آسمان پر ستار‌ه‌ی شب را پوشانده، تلویزیون و چراغ‌ها در ساعت مقرر خاموش شده و شما را به یک خواب آرام شبانه دعوت می‌کنند. 

تیم ما آماده است تا به شما در انتخاب محصولات مناسب و ارائه مشاوره کامل کمک کند.

جهت ارتباط با شماره ۰۳۱۳۲۳۶۷۷۳۱ تماس حاصل فرمایید.

برای خرید تجهیزات کنترل از راه دور در بندر عباس به چه فروشگاهی مراجعه کنیم؟

احتمالا با سفر به انیمیشن خانواده‌ی جتسون، به فکر تحقق رویای ساخت خانه‌ای شبیه به خانه‌ی آقای جتسون افتاده‌اید اما نمی دانید باید از کجا شروع کنید، قدم اول و مهمترین مرحله انتخاب بهترین فروشگاه است، چرا که فروشگاه معتبر و با تجربه از ابتدا تا انتها کنار شما بوده و راهنماییتان می‌کند، تمامی تجهیزات هوشمند ساز قادر به پاشیدن عطر آرامش به محیط نیستند و مدل‌های نامعتبر با تحمیل هزینه‌، خرابی‌های مکرر، عدم به روزرسانی نرم افزاری و اختلالات بسیار، شما را از خریدتان پشیمان کنند.

برای خرید تجهیزات کنترل از راه دور در بندر عباس به چه فروشگاهی مراجعه کنیم؟ | visun.ir

و اگر می‌خواهید زندگی آرام در خانه هوشمند را تجربه کنید، در زمینه انتخاب فروشگاه تچهیزات کنترل از راه دور در رشت دقت کرده و با ریز بینی انتخاب نمایید. حال برای انتخاب می‌توانید از موارد زیر کمک بگیرید:

  • مثلا با گسترش ارتباطات جهانی کمتر فروشگاهی وجود دارد که برای تبلیغات کسب و کارش در اینستاگرام فعالیت نکند و یا سایت نداشته باشد، از همین رو به راحتی می‌توانید از طریق فضای اینترنت سوابق فروشگاه را بررسی کنید. 
  • مورد بعد نیز  این است که اگر شخصی را در خانواده و یا اطرافیانتان می‌شناسید که اقدام به هوشمندسازی منزلش کرده از تجربیات و نظراتش بهره ببرید. شنیدن تجربه‌های واقعی می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری بهتر کمک کند. آنها می‌توانند شما را در انتخاب بهترین فروشگاه و تجهیزات راهنمایی کنند و از اشتباهات احتمالی جلوگیری نمایند.

همچنین اگر جزو کسانی هستید که علاقه به فضای آنلاین دارید، برای خرید حتما به علامت اینماد، درگاه پرداخت معتبر واطلاعات تماس فروشگاه دقت نمایید تا کلاه سرتان نرود. 

قیمت هوشمند سازی ساختمان در بندر عباس 

قیمت هوشمند سازی ساختمان در بندر عباس | visun.ir

احتمالا در فکر فرو رفته و نا امید شوید چرا که فکر می‌کنید قیمت ساخت چنین خانه‌‌ی لوکس و رویایی که در گذشته تنها در کارتون‌ها بود بسیار گران است، اما صبر کنید! ما در فروشگاه ویسان شرایطی را فراهم کرده‌ایم که تمامی افراد با هر سطح بودجه‌ای بتوانند به رویاهایشان رنگ واقعیت بپاشند و آن را تجربه کنند. باورتان نمی‌شود پس چرخی در سایت بزنید تا با چشمان خودتان ببینید که چندین قطعه به ظاهر ساده و کوچک چگونه تجهیزات ساده‌ی زندگی را به یک وسیله هوشمند، به روز و لوکس تبدیل می‌کنند. 

تا یادم نرفته نیز به این نکته اشاره کنم که نصب این دستگاه‌ها بسیار آسان بوده و اگر کمی دست به آچار هستید خودتان با مطالعه دفترچه آموزش می‌توانید به راحتی تجهیزات هوشمند سازی را نصب و منزلتان را در عرض چند ساعت تغییر دهید. همه‌ی ما نیز اولین کاری که برای ایجاد تغییر و تحول در فضای زندگیمان به ذهنمان می‌رسد تغییر وسایل است اما این بار من پیشنهادی متفاوت برای شما دارم و آن هم هوشمند سازی ساختمان در رشت است. برای اثبات این موضوع ماشین حسابتان را باز کنید، هزینه وسایل منزل و هزینه هوشمند سازی را حساب کرده و مقایسه کنید، کدام به صرفه‌تر است؟ هوشمند سازی یا خرید وسایل جدید؟ 

در پایان نیز بایستی این نکته را یاد آور شوم که هزینه هوشمند سازی ساختمان در بندر عباس با توجه به مواردی مانند متراژ محیط شما، اهداف شما، برند انتخابیتان، تکنولوژی دستگاه (وای فای دار بودن و یا ریموتی بودن) بستگی دارد. جهت مشاوره تخصصی می‌توانید با همکاران ما تماس گرفته تا در این زمینه شما را راهنمایی نمایند، همچنین فروشگاه ما برای تضمین اصالت و کیفیت محصولات خود، گارانتی هفت روز ضمانت بازگشت کالا در نظر گرفته است. 

اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گیرند. 

نام و نام خانوادگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *