وبلاگ

آیا هوشمند کردن خانه‌های قدیمی امکان پذیر است؟

خرید تجهیزات هوشمند ساز برای منازل قدیمی | visun.ir

آقای هاشمی رو مبل نشسته و در فکر فرو رفته بود، خانم هاشمی سبد میوه را روی میز گذاشت و روی یکی دیگر از مبل‌ها روبروی آقای هاشمی نشست و گفت:«هنوزم تو فکر اینی که عباس آقا توی خونش لامپ رو با گوشی روشن کرده؟!» آقای هاشمی سرش را به نشانه تایید تکان داد و گفت:«آره، یعنی به نظرت آیا هوشمند کردن خانه‌های قدیمی امکان پذیر است؟» خانم هاشمی نفس عمیقی کشید و گفت:«چه میدونم! آقای هاشمی من حوصله بازسازی و کثیف کاری ندارم ها!

آقای هاشمی بی توجه به حرف خانم هاشمی، گوشی‌اش را از روی میز برداشت و در اینترنت کنترل از راه دور اینترنتی را سرچ زد، با دیدن محصولاتی که در گوگل دید لبخندی پیروزمندانه زد و سپس با هیجان گفت:«اینه! پیداش کردم.» سپس رو به خانم هاشمی کرد و گفت:«باید بهم افتخار کنی! با این تجهیزاتی که من پیدا کردم بدون نیاز به بازسازی می‌تونیم خونمون رو هوشمند کنیم.»

با چه تجهیزاتی می‌توان خانه های قدیمی را هوشمند کرد؟

سپس روی دسته مبلی که خانم هاشمی روی آن نشسته بود و نشست و روی سایت ویسان کلیک کرد و گفت:«قیمت‌ها رو ببین چه قدر عالیه! با اینا می‌تونیم توی خونمون یه تغییری هم بدیم.»

آیا هوشمند کردن خانه‌های قدیمی توجیه اقتصادی دارد؟ | visun.ir

سرپیچ هوشمند

خانم هاشمی با تعجب به آقای هاشمی نگاهی کرد و گفت:«یعنی این ابزار فقط بین سرپیچ معمولی و لامپ نصب میشه؟!» آقای هاشمی با لبخند سرش را به نشانه تایید تکان داد و گفت:«آره، ببین اینجا نوشته از هرجا می‌تونیم با گوشی چراغ خونمون رو کنترل کنیم.»

کلید هوشمند کولر آبی

بعد یکی دیگر از محصولات رو باز کرد و ادامه داد:« با این ابزارم میشه خیلی راحت کولر رو کنترل کنیم، توی توضیحاتش نوشته که این محصول ایرانی هم هست و نصبش هم هیچ کاری نداره، راحت میتونم از هرجا کولر رو روشن کنم. بزن روی لینکه کلید هوشمند کولر آبی چیست؟ تا ببینیم مزیت‌هاش چیه؟»

پریز هوشمند توان بالا

خانم هاشمی رو به آقای هاشمی کرد و گفت:«نوشته با این وسیله هم میشه پکیج رو کنترل کرد، برای زمستان خیلی کاربردیه، مخصوصا وقتی کازرون میریم راحت میتونم تو راه برگشت پکیج رو روشن کنیم تا زمان رسیدنمون، خونه گرم باشه. گوشیمون رو هم راحت می‌تونیم توی شب شارژ کنیم.» آقای هاشمی خندید و چشمکی به خانم هاشمی زد و گفت:«خوشت اومده انگار؟! چی شد حالا؟ شما که به ما می‌گفتی چشم و هم چشمی می‌کنیم.»

موتور پرده برقی وای فای دار

- تازه خانوم با این محصولم می‌تونیم راحت پرده‌ی منزل رو کنترل کنیم، ببین اینجا نوشته که این محصول را خودتان هم می‌توانید نصب کنید و نیاز به هیچ گونه تجهیزات جانبی ندارد، موتور پرده برقی انیکسو قابل نصب روی تمامی جنس پرده مانند حریر می‌باشد.» خانم هاشمی مردد به آقای هاشمی نگاهی کرد و گفت: ولی به نظرت

با چه تجهیزاتی می‌توان خانه های قدیمی را هوشمند کرد؟ | visun.ir

آیا هوشمند کردن خانه‌های قدیمی توجیه اقتصادی دارد؟

آقای هاشمی کمی فکر کرد و پس از چندثانیه پاسخ داد:« خب آره به نظرم، قیمت‌هاش خیلی مناسبه، با این توضیحاتی که داده با قیمت خیلی کمی می‌تونیم خونمون رو هوشمند کنیم، نیازی به نصاب هم نیست چون خودم با کمک دفترچه راهنما نصبشون می‌کنم. مهم‌تر از همه اینه که تو هزینه‌های برق خیلی صرفه جویی میشه.

کلام آخر

خانم هاشمی دستانش را به حالت دعا بالا کرد و گفت: خداروشکر که این آقای هاشمی به هدفش رسید و هوشمند کردن خانه‌های قدیمی بدون بازسازی هم امکانپذیره.» سپس رو به آقای هاشمی کرد و ادامه داد: پاشو برو از ویسان سفارش بده که زود به دستمون برسه.» آقای هاشمی پاسخ داد:« باشه الان سفارش میدم، ولی به خواهرت نگی چقدر هزینه کردیما‍! بگو خیلی گرون خریدیم.»

خرید تجهیزات هوشمند ساز برای منازل قدیمی | visun.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *