وبلاگ

راهنمای جامع خرید سیستم‌ امنیتی دزدگیر برای باغ و ویلا

راهنمای جامع خرید سیستم‌ امنیتی دزدگیر برای باغ و ویلا | visuin.ir

فهرست مطالب

استفاده از سیستم‌ امنیتی دزدگیر برای باغ و ویلا امری ضروری است، زیرا این مکان‌ها عمدتاً برای تفریح استفاده می‌شوند و معمولاً افراد به ندرت در آن‌ها سکونت دارند. همین امر باعث می‌شود که باغ و ویلاها بسیار در معرض خطر سرقت قرار بگیرند. متأسفانه بسیاری از افراد به این مسئله بی‌توجه هستند و خسارات مالی هنگفتی متحمل می‌شوند.

اما چگونه می‌توانید از وقوع چنین حوادثی جلوگیری کنید؟ تجهیزات امنیتی متنوعی وجود دارند که می‌توانید بر اساس نیاز و بودجه‌تان تهیه کنید و با اطمینان از امنیت باغ و ویلایتان، با خیال راحت از آن لذت ببرید. شاید اکنون سوالات زیادی در ذهنتان ایجاد شده باشد، از جمله اینکه چه نوع تجهیزاتی برای محافظت از باغ و ویلا مناسب است؟ و چگونه می‌توانید بهترین سیستم امنیتی را انتخاب کنید؟

برای یافتن پاسخ این سوالات و آشنایی بیشتر با تجهیزات امنیتی باغ و ویلا، ادامه مقاله ما را از دست ندهید. با خواندن این مقاله، به تمامی نکاتی که برای حفظ امنیت باغ و ویلایتان نیاز دارید، دست خواهید یافت و می‌توانید با آرامش کامل از وقت خود در این مکان‌ها لذت ببرید.

 • مزایای استفاده از سیستم امنیتی برای باغ و ویلا چیست؟
 • در انتخاب سیستم امنیتی ویلا و باغ بایستی به چه نکاتی دقت کرد؟
 • تجهیزات امنیتی مخصوص باغ و ویلا شامل چه چیزهایی می‌شوند؟
 • هزینه تجهیز کردن باغ و ویلا به سیستم امنیتی

تجهیزات موردنیاز در سیستم امنیتی دزدگیر مخصوص باغ و ویلا

شاید یکی از سوالاتی که برای شما پیش آمده باشد این است که برای سیستم امنیتی دزدگیر باغ و ویلا چه تجهیزاتی نیاز است؟ همان‌طور که می‌دانید، باغ و ویلا مکان‌هایی هستند که اغلب افراد برای تفریح و استراحت به آن‌ها می‌روند. متأسفانه، سارقین نیز از این موضوع آگاهند و به همین علت در کمین اینگونه مکان‌ها هستند. بنابراین، طراحی یک سیستم امنیتی جامع و حرفه‌ای برای این محیط‌ها بسیار ضروری است.

اما چگونه می‌توانیم از ورود سارقین به این محیط‌ها جلوگیری کنیم؟ در ادامه، به چند مورد از تجهیزات امنیتی موردنیاز اشاره می‌کنیم که می‌تواند امنیت باغ و ویلای شما را تضمین کند:

تجهیزات موردنیاز در سیستم امنیتی باغ و ویلا

 1. سنسور ضربه: این سنسور به محض تلاش سارق برای خراب کردن دیوار، سیگنال خطر را به پنل مرکزی ارسال می‌کند و با صدای آژیر و تماس یا پیامک، شما را مطلع می‌سازد.
 2. بیم خطی ۱۵ متری: این دستگاه با ایجاد یک خط فرضی، ورود سارق از بالای دیوار را تشخیص می‌دهد و بلافاصله شما را از حضور افراد متفرقه مطلع می‌سازد.
 3. سنسور مگنتی در و پنجره: این سنسور برای زمانی است که سارق در را باز کند، این سنسور بلافاصله هشدار می‌دهد.
 4. سیرن و آژیر: اگر می‌خواهید صدای بسیار بلندی ایجاد شود، باید آژیر و کاور فلزی تهیه کنید؛ اما اگر نمی‌خواهید صدای بلند زیادی داشته باشد، سیرن گزینه مناسبی است.

اهمیت سیستم پیش هشدار در دزدگیر اماکن برای باغ و ویلا

یکی از تکنولوژی‌های نوین شرکت انیکسو برای دزدگیر اماکن مدل NX80، قابلیت پیش هشدار برای باغ و ویلا است. این سیستم با استفاده از فلاشر و صدای آژیر به سارق هشدار می‌دهد. به عنوان مثال، توصیه می‌شود که سیستم هشدار نور در دیوارهای بیرونی باغ و ویلا نصب شود. فلاشرها در زمانی فعال می‌شوند که بیم خطی حضور سارق را تشخیص دهد. یکی از مزایای این سیستم منحصر به فرد این است که می‌توانید هر دو سیستم هشدار با نور و صدا را همزمان یا به صورت جداگانه فعال کنید.

اهمیت سیستم پیش هشدار برای باغ و ویلا

مزایای استفاده از سیستم امنیتی دزدگیر اماکن برای باغ و ویلا

استفاده از سیستم‌های امنیتی دزدگیر برای باغ و ویلا مزایای بسیاری دارد که مهمترین آن فراهم کردن آسایش خاطر برای شماست. اما این تنها مزیت تجهیز کردن باغ و ویلا به سیستم امنیتی نیست و از دیگر مزایای آن عبارتند از:

 1. افزایش امنیت و حفظ اموال: تجهیزات امنیتی به طور قابل توجهی امنیت محیط شما را افزایش می‌دهند. این تجهیزات با مطلع کردن شما و همسایگانتان از وجود سارق، منجر به جلوگیری از خسارات مالی می‌شوند.
 2. کنترل از راه دور: برخی از تجهیزات امنیتی امکان کنترل از راه دور را فراهم می‌کنند. به عنوان مثال، می‌توانید روشنایی باغ و ویلا را از راه دور کنترل کنید. ثابت شده که وجود یک چراغ روشن در منزل تا حد زیادی سارقین را از سرقت منصرف می‌کند.
 3. کاهش هزینه‌های نگهداری: به جای استخدام نگهبان، می‌توانید با یک بار هزینه برای سیستم امنیتی، امنیت باغ و ویلا را تامین کنید. این روش نه تنها هزینه‌های نگهداری را کاهش می‌دهد، بلکه از خسارات جانی نیز جلوگیری می‌کند.
 4. جلوگیری از سرقت: زمانی که سارق متوجه وجود سیستم امنیتی در محیط شما شود، از سرقت منصرف شده و سریعاً فرار می‌کند، به این ترتیب اموال شما از سرقت در امان می‌مانند.

این مزایا نشان می‌دهند که چرا نصب سیستم امنیتی در باغ و ویلا ضروری است و چگونه می‌تواند به شما کمک کند تا با آرامش خاطر بیشتری از اموال خود محافظت کنید.

تیم ما آماده است تا به شما در انتخاب محصولات مناسب و ارائه مشاوره کامل کمک کند.

جهت ارتباط با شماره ۰۳۱۳۲۳۶۷۷۳۱ تماس حاصل فرمایید.

نکات مهم در خرید سیستم امنیتی دزدگیر ویلا و باغ!

انتخاب سیستم امنیتی بسیار اهمیت دارد، زیرا اگر سیستم انتخاب شده مناسب محیط شما نباشد، کارایی لازم را نخواهد داشت و در جلوگیری از سرقت موثر نخواهد بود. در اینجا به چند مورد مهم که باید در انتخاب سیستم امنیتی دزدگیر ویلا و باغ مناسب توجه کنید، می‌پردازیم:

در انتخاب سیستم امنیتی ویلا و باغ بایستی به چه نکاتی دقت کرد؟

 • متراز باغ و ویلا: حال هر چه متراژ باغ و یا ویلای شما بیشتر باشد شما به تجهیزات بیشتری نیاز پیدا می‌کنید، بایستی در این مورد حتما با یک نصاب و متخصص در این زمینه مشورت کنید، زیرا اگر تجهیزات، مناسب نباشند، سارقین به راحتی می‌توانند منزل شما را سرقت کنند.
 • داشتن باتری پشتیبان: اغلب سارقین در هنگام ورود به منزل برق را قطع می‌کنند، حال سیستم امنیتی مخصوص باغ و ویلا بایستی از باتری پشتیبانی کند تا در زمان قطع برق خللی در عملکرد آن ایجاد نشود.
 • ضد آب بودن: تجهیزات امنیتی بایستی دارای استاندارد IP66 باشند، این موضوع در فضای بیرونی نیز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. حال شما تجهیزاتی که خریداری می‌کنید بایستی علاوه بر مقاومت در برابر آب، در برابر گرما و تمامی شرایط جوی مقاومت کافی داشته باشند.
 • سیستم هشدار پیامکی: مورد دیگری که در تجهیزات امنیتی بسیار حائز اهمیت این است که بتواند از طریق پیامک به شما سرقت را اطلاع رسانی کند.
 • امکان کنترل از راه دور: شما بایستی بتوانید بتوانید از طریق یا هر پلتفرم دیگری تجهیزات محیط خود را کنترل و روی محیطتان نظارت داشته باشید. همچنین بایستی وسیله‌ی موردنظرتان قابلیت نصب روی اندروید و سیستم IOS را داشته باشد.

تجهیز کردن باغ و ویلا به سیستم حفاظتی دزدگیر در اصفهان چقدر هزینه دارد؟

در این زمینه، اعلام هزینه قطعی کار بسیار مشکل است؛ زیرا هزینه نهایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. با توجه به تجهیزات و برند انتخابی شما، هزینه‌ها متغیر خواهند بود. به طور کلی، موارد زیر می‌توانند بر هزینه نهایی تأثیر بگذارند:

تجهیز کردن باغ و ویلا به سیستم حفاظتی در اصفهان چقدر هزینه دارد؟

 1. برند: انتخاب برندهای مختلف می‌تواند تأثیر زیادی بر قیمت داشته باشد. برندهای معروف و با کیفیت معمولاً هزینه بیشتری دارند.
 2. نوسانات بازار: تغییرات قیمت‌ها در بازار می‌تواند به صورت دوره‌ای رخ دهد و بر هزینه نهایی تأثیر بگذارد.
 3. امکانات دستگاه: تجهیزات با امکانات بیشتر و پیشرفته‌تر معمولاً قیمت بالاتری دارند.
 4. کشور سازنده: محصولاتی که در کشورهای مختلف تولید می‌شوند، ممکن است قیمت‌های متفاوتی داشته باشند. محصولات وارداتی ممکن است به دلیل هزینه‌های حمل و نقل و گمرک، قیمت بیشتری داشته باشند.
 5. متراژ ساختمان: بزرگتر بودن متراژ ساختمان می‌تواند نیاز به تعداد بیشتری از تجهیزات و کابل‌کشی داشته باشد که بر هزینه نهایی تأثیر می‌گذارد.

برای دریافت مشاوره دقیق و برآورد هزینه مطابق با نیازهای خاص خود، پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید. آن‌ها می‌توانند شما را در انتخاب بهترین تجهیزات و برآورد هزینه نهایی یاری کنند.

نصب سیستم امنیتی دزدگیر چگونه می‌تواند هزینه‌های حفاظت باغ را کاهش دهد؟

در انتخاب سیستم امنیتی ویلا و باغ بایستی به چه نکاتی دقت کرد؟ | visun.ir

نصب سیستم امنیتی دزدگیر می‌تواند به چندین روش مختلف هزینه‌های حفاظت از باغ را کاهش دهد. در ادامه به برخی از این روش‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. کاهش نیاز به نیروی انسانی: به جای استخدام نگهبانان برای مراقبت از باغ و ویلا، یک سیستم دزدگیر می‌تواند به طور ۲۴/۷ نظارت بر محیط را انجام دهد. این به معنای کاهش هزینه‌های ماهانه حقوق و مزایای نگهبانان است.
 2. جلوگیری از سرقت و خسارات مالی: دزدگیر اماکن با فعال کردن هشدارهای صوتی و تصویری در صورت ورود غیرمجاز، می‌تواند سارقین را منصرف کند و از وقوع سرقت و تخریب جلوگیری کند. این به معنای کاهش هزینه‌های تعمیر و جایگزینی تجهیزات و اموال سرقتی است.
 3. کاهش هزینه‌های بیمه: نصب یک سیستم امنیتی موثر می‌تواند هزینه‌های بیمه را کاهش دهد. بسیاری از شرکت‌های بیمه تخفیف‌های ویژه‌ای برای املاکی که به سیستم‌های امنیتی مجهز هستند، ارائه می‌دهند.
 4. کاهش نیاز به تجهیزات اضافی: یک سیستم دزدگیر جامع می‌تواند نیاز به تجهیزات حفاظتی اضافی مانند قفل‌های پیچیده یا درب‌های مقاوم را کاهش دهد. این به معنای صرفه‌جویی در هزینه‌های خرید و نصب تجهیزات اضافی است.
 5. کنترل از راه دور و مدیریت انرژی: برخی از سیستم‌های دزدگیر امکان کنترل از راه دور را فراهم می‌کنند. این قابلیت می‌تواند به مدیریت بهینه انرژی کمک کند. به عنوان مثال، می‌توانید چراغ‌ها و سیستم‌های گرمایش و سرمایش را از راه دور کنترل کنید و از مصرف بی‌رویه انرژی جلوگیری کنید.
 6. کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیرات: سیستم‌های دزدگیر مدرن با داشتن تکنولوژی‌های پیشرفته نیاز به نگهداری کمتری دارند و احتمال خرابی و نیاز به تعمیرات را کاهش می‌دهند.

حال ناگفته نماند که نصب دوربین مداربسته مناسب باغ نیز تا حد بسیاری می‌تواند کمک کننده باشد، چرا که شما می‌توانید علاوه بر زیر نظر داشتن محیط خود به صورت لایود تمامی حوادث را ثبت کنید.

چرا باید طراحی سیستم امنیتی دزدگیر باغ و ویلا را به ویسان بسپاریم؟

همانطور که می‌دانید در حال حاضر فروشگاه‌های بسیاری در زمینه فروش تجهیزات سیستم امنیتی باغ و ویلا در اصفهان و دیگر شهرها فعالیت می‌کنند و ممکن این سوال ذهنتان را مشغول کرده باشد که چرا باید سیستم دزدکیر اماکن را از ویسان بخریم؟

 1. هفت روز ضمانت بازگشت کالا! فروشگاه ما نسبت به محصولات خود بسیار مطمئن است و اگر به هر دلیلی از خریدتان راضی نبودید، با خیال راحت می‌توانید در مدت هفت روز پس از تحویل کالا، آن را به ما برگردانید و هزینه خود را به صورت کامل دریافت نمایید. ضمانت بازگشت کالا، اطمینان شما را در هر مرحله از تجربه خرید تضمین می‌کند؛ رضایت شما هدف ماست.
 2. امکان مقایسه و دریافت مشاوره! اگر ساکن اصفهان هستید و قصد خرید سیستم کنترل از راه دور در اصفهان را دارید می‌توانید به فروشگاه ما مراجعه کرده و به بررسی و مقایسه امکانات محصولات مختلف بپردازید و علاوه بر آن به صورت رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید.
 3. آموزش کامل دستگاه! یکی از خدمات منحصر به فرد که ما را از رقبا متمایز کرده آموزش کامل دستگاه به خریداران است، در این جهت پس از خرید برای شما آموزش دستگاه به صورت ویدیویی ارسال خواهد شد و شما می‌توانید نحوه‌ی کار با امکانات آن را آموزش ببینید.
 4. سرعت تحویل و راه‌اندازی! همانطور که می‌دانید یکی از مشکلات اغلب فروشگاه‌های اینترنتی که موجب نارضایتی خربداران می‌شود، عدم ارسال سریع است، حال ویسان جهت رفاه حال مشتریان خود این مشکل را برطرف کرده و محصول خریداری شده را در کمترین زمان به دست خریدار می‌رساند، همچنین اگر ساکن اصفهان باشید می‌توانید هزینه را در محل خودتان پرداخت کنید.

کلام آخر

اجرای سیستم امنیتی برای باغ و ویلا جزو ضروریات است؛ زیرا به دلیل عدم حضور در این مکان‌ها سارقین بسیار در کمین آن هستند، از همین رو بایستی برای حفظ امنیت، از سیستم‌هایی نظیر دزدگیر و دوربین استفاده کنید. برای دریافت مشاوره بیشتر می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. البته ناگفته نماند که استفاده از سیستم امنیتی برای تمامی مکان‌ها لازم است، حتی اگر شما هم دارای کسب و کار هستید حتما باید به فکر نصب سیستم امنیتی برای فروشگاه باشید.

همچنین می‌توانید اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گیرند. 

نام و نام خانوادگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *