آموزش‌ها

نحوه اتصال دوربین به نرم افزار V380

نحوه اتصال دوربین v380 به گوشی از راه دور | visun.ir

استفاده از انواع دوربین‌های سیمکارت خور انتخابی ایده‌آل بوده است چرا که شما با کمترین هزینه و دردسر توانسته‌اید امنیت محیط خود را فراهم کنید. اما حالا نوبت نصب نرم افزار است و ما در ادامه نحوه اتصال دوربین به نرم افزار V380 را به شما آموزش خواهیم، البته برخی افراد به اشتباه می‌گویند نحوه اتصال دوربین v380 به گوشی از راه دور و این در حالیست که V380 نام یکی از نرم افزارهای حفاظتی است که اغلب سازندگان دوربین مداربسته از آن استفاده می‌کنند.

راهنمای تصویری راه‌اندازی نرم افزار دوربین v380

نصب نرم‌افزار دوربین v380 بسیار ساده است. کافی است تا انتهای این راهنمای تصویری با ما همراه باشید. ابتدا کارت SD و سیمکارت همراه اول را درون دستگاه قرار داده و سپس دستگاه را در محل مورد نظر نصب کنید. حالا اپلیکیشن را نصب کرده و مطابق مراحل زیر پیش بروید:

نصب دوربین سیمکارت خور | visun.ir

نصب این نرم افزار اصلا کار سختی نیست و فقط نیاز است تا انتهای راهنمای تصویری راه‌اندازی نرم افزار دوربین v380 همراه ما باشید. برای اینکار ابتدا کارت SD و سیمکارت همراه اول را درون دستگاه قرار دهید و سپس آن را در محل مورد نظر خود نصب کنید. حالا اپلیکیشن را نصب کرده و مطابق مراحل زیر پیش بروید. 

برای شروع کار اتصال نرم افزار v380 به دوربین

اپلیکیشن V380 را مطابق سیستم عامل گوشی همراه خود از یکی از منابع زیر دانلود کنید. برای این کار می‌توانید روی لینک‌های زیر کلیک نمایید:

نصب اپلیکیشن V380 | VISUN.IR

در قدم‌های بعدی برای اتصال دوربین به نرم افزار V380

نصب نرم افزار v380 مرحله اول | visun.ir

سپس نرم‌افزار را باز کنید و برای ثبت‌نام روی دکمه "Register" کلیک کنید. در مرحله بعد، در باکس اول همانند تصویر سوم "Asia" را انتخاب کنید و سپس ایمیل خود را وارد نمایید.

سپس کد ارسال شده به ایمیلتان را در باکس "Verification" وارد کنید. در این مرحله ثبت‌نام شما تکمیل می‌شود. حالا نوبت آن است که رمز عبور دلخواه خود را وارد کنید و در باکس دوم آن را تکرار کنید.

در مرحله بعد وارد پنل کاربری خود در نرم‌افزار می‌شوید. آموزش‌های اولیه را رد کنید و ادامه دهید.

نصب نرم افزار v380 مرحله دوم | visun.ir
نصب نرم افزار v380 مرحله سوم | visun.ir

و سپس روی گزینه add cameras کلیک کنید. در قسمت ۸ روی گزینه allow کلیک کرده و سپس دوباره add cameras را انتخاب کنید. 

در مرحله دهم نیز برای لوکیشن گزینه allow را انتخاب کرده و قسمت regeion selection  را روی گزینه auto select قرار دهید. در قسمت ۱۲ دوباره گزینه allow  را انتخاب کنید. 

نصب نرم افزار v380 مرحله چهارم | visun.ir

در قدم‌ آخر

حالا کد QR روی دوربین را اسکن کنید تا به مرحله "Login" منتقل شوید. در این مرحله، اگر رمز عبور از قبل مشخص شده بود، آن را در قسمت "Password" وارد کنید. در غیر اینصورت، صفحه تعیین رمز برای شما باز می‌شود و باید رمز دلخواهتان را تعیین کنید. در نهایت روی گزینه "Confirm" کلیک کنید.

در مرحله آخر، نام دستگاه را می‌توانید به صورت دلخواه وارد کنید یا از گزینه‌های از پیش تعریف شده انتخاب کنید. حالا کار شما تمام است و می‌توانید از هر جای دنیا روی محیط خود کنترل و نظارت داشته باشید.

راهنمای کار با نرم افزار v380

راهنمای کار با نرم فزار v380 | visun.ir

تبریک می‌گویم، شما به دوربین مداربسته خود متصل شدید، حالا فقط کافیست از طریق گزینه‌های موجود در تصویر مقابل، با دوربین را کنترل کنید و از هرجا روی محیطتتان به صورت کامل نظارت داشته باشید. 

کلام آخر

امیدواریم که آموزش نحوه اتصال دوربین به نرم افزار V380 برای شما مفید بوده باشد و از این دوربین بتوانید بدون هیچ مشکلی استفاده کنید، اگر نیاز به خدمات بیشتر چون خرید تجهیزات هوشمند سازی داشتید می‌توانید با شماره‌های فوق تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *