آموزش‌ها

راهنمای قدم به قدم نصب کنترلر IR+RF تویا

راهنمای نصب اپلیکیشن کنترلر ir+rf اپیلکیشن smart life | ویسان visun.ir

کنترلر IR و یا IRRF یکی از گجت‌های واجب در هر خانه برای هوشمند کردن تجهیزات ریموتی مانند اسپیلت، تلویزیون، درهای برقی و غیره است و شمایی که این محصول را خریداری کرده‌اید بسیار خوش شانس هستید، چرا که توانسته‌اید با کمترین هزینه رنگ تکنولوژی، آسایش و آرامش را به خانه و یا محل کار خود بپاشید. حال وقت آن رسیده که با راهنمای قدم به قدم نصب کنترلر IR، این دستگاه را نصب نمایید.  

آموزش و راهنمای تصویری نصب کنترلر IR

این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده که تمامی افراد به راحتی بتوانند آن را نصب کنند، برای اینکار تنها کافیست تا پایان آموزش تصویری نصب کنترلر IR  با ما همراه باشید. 

برای شروع نصب کنترلر IR

در مرحله اول دستگاه را از طریق USB به برق شهر متصل کنید، سپس نرم افزار smart life را مطابق سیستم عامل گوشی خود نصب کنید، برای نصب می‌توانید به گوگل پلی و یا اپ استور مراجعه نمایید. 

اپلیکیشن smart life | ویسان visun.ir

در قدم‌های بعدی

راهنمای تصویری کنترلر ir+rf | گام اول | visun.ir

نرم افزار را باز کرده و ابتدا از طریق قسمت sign up  ثبت نام نمایید. سپس در باکس فوق، کشور را روی امارات قرار دهید. در مرحله سوم ایمیل‌تان را در باکس دوم وارد کرده، تیک قوانین را بزنید و verification code را انتخاب نمایید تا به مرحله بعد بروید. 

در مرحله چهارم بایستی کد ارسال شده به ایمیل‌تان را وارد کنید، در این مرحله به صورت خودکار به مرحله پنجم منتقل می‌شوید، حال بایستی رمز دلخواهتان را انتخاب کنید و روی گزینه DONE کلیک کنید. در مرحله ششم نیز گزینه GO TO APP را انتخاب نمایید. 

راهنمای تصویری کنترلر ir+rf | گام دوم | visun.ir

در قدم‌ آخر نصب کنترلر IR

راهنمای تصویری کنترلر ir+rf | گام سوم | visun.ir

حالا در این قسمت وارد اکانت خود شده و برای کنترل دستگاه‌های ریموتی‌تان نیاز است تا روی دکمه ADD DEVICE کلیک کنید و یا علامت مثبت بالای صفحه را انتخاب نمایید. 

در مرحله هشتم نیز روی دکمه continue کلیک کنید، در مرحله نهم صفحه فوق به شما نمایش داده می‌شود، در این مرحله گزینه اول را انتخاب نمایید. 

در مراحل آخر نیز بایستی دوباره روی گزینه allow کلیک کنید، حالا نوبت آن است که دستگاهتان را تعریف کنید، ابتدا گزینه add  را لمس کرده و سپس دستگاهتان را انتخاب کنید، مثلا برای هوشمندسازی اسپیلت تنها نیاز است تا گزینه اسپیلت را انتخاب کنید. حالا گزینه Qiuck match را لمس کرده تا به مرحله‌ی بعد بروید.

راهنمای تصویری کنترلر ir+rf | گام چهارم | visun.ir
راهنمای تصویری کنترلر ir+rf | گام پنجم | visun.ir

حالا دیگر کار شما تقریبا تمام است، فقط کافیست گزینه ok را انتخاب نموده و در مرحله ۱۴ در قسمت سرچ برند دستگاهتان را پیدا کنید، حالا نصب نرم افزار تمام است و از هرجا می‌توانید به دستگاهتان فرمان داده و آن را کنترل کنید. 

کلام آخر 

به شما تبریک می‌گویم که توانستید با موفقیت آموزش نصب کنترلر IR را به پایان برسانید. شما می‌توانید تمامی تجهیزات ریموتی محیطتتان که مجهز به ریموت رادیویی هستند را کنترل نمایید، البته برای کنترل تجهیزاتی مانند درب برقی و یا سیستم روشنایی ریموتی بایستی کنترلر IRRF را تهیه نمایید. همچنین برای هوشمند کردن دیگر تجهیزات منزلتان پیشنهاد می‌شود به صفحه کنترل از راه دور سری بزنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *