وبلاگ

راهنمای خرید بهترین دوربین مداربسته برای منزل

راهنمای خرید بهترین دوربین مداربسته برای منزل | visun.ir

آقای هاشمی با هیجان بسیار مشغول تعریف سرقت خانه‌اش در جمع فامیل بود، که امین پسر بزرگش بین حرفش پرید و گفت:«پدر من! صد دفعه بهتون گفتم یه تحقیقی درمورد بهترین دوربین مداربسته برای منزل به این بزرگی بکنید و نصب کنید. حالا خوب شد؟!» آقای هاشمی که مشغول پوست کندن پرتقال بود اخمانش را در هم کشید و گفت:«میدونی هزینه اش چقدره؟» سپس پوفی از سر کلافگی کشید و ادامه داد:«نفست از جا گرم بلند میشه ها!»

علی آقا دامادشان لبخندی زد و گفت: «خب پدرجان، امین آقا درست میگه! هزینه‌ای که برای خرید دوربین مداربسته پرداخت می‌کنید یک باره، ولی الان می‌دونید چقدر خسارت وارد شده بهتون؟! اگر دوربین مداربسته، حتی فقط دم در ورودی هم نصب کرده بودید راحت می‌تونستید دزد رو شناسایی کنید.» آقای هاشمی که خیلی روی حرف علی آقا حساب باز می‌کرد پرسید:«خب الان میگی من چی کارکنم پسرم؟ جای خوب میشناسی؟»

علی آقا چشمک تاییدی به سمت امین زد، سپس رویش را سمت آقای هاشمی کرد و پاسخ داد: « من برای دوربین مداربسته‌ی منزل پدر خودم به یک فروشگاه به اسم ویسان مراجعه کردم، هم بهتون تو زمینه خرید دوربین مداربسته مشاوره میدن، هم از صفر تا صد کار کنارتون هستند. مثلا من برای خرید دوربین مداربسته برای خانه پدرم که رفته بودم بهم گفتند که

بهترین دوربین مداربسته برای منزل چه ویژگی‌هایی دارد؟

خزید بهترین دوربین مداربسته برای منزل از visun.ir

قلپی از چایش و خورد و ادامه داد:«اولا که فقط خرید دوربین مداربسته برای منزل مهم نیست و باید یک سری ویژگی‌ها داشته باشه که در آینده بتونید ازش به بهترین شکل استفاده کنید.» آقای هاشمی که محو صحبت‌های علی آقا شده بود، دستانش را در هم گره کرد و پرسید:«بیشتر توضیح بده، چه ویژگی‌هایی باید داشته باشه؟» سپس رویش را سمت امین کرد و گفت:« چیزهایی که علی آقا میگه رو ضبط کن، فردا منو ببر همینجا که میگن.»

امین چپ چپ به علی آقا نگاه کرد، سپس به پدرش چشمی گفت و رو به علی آقا ادامه داد:«بفرمایید علی آقا ادامه بدید.» علی آقا قهقه‌ای سر داد و سپس ادامه داد:«متخصصی که توی شرکت ویسان به ما مشاوره دادن گفتن که این ویژگی‌ها توی انتخاب بسیار مهمه:

  • متراژ و نوع محیطی که قصد نصب دوربین مداربسته رو داریم بسیار مهمه، مثلا دوربین محیط باز با محیط بسته متفاوته.
  • قابلیت کنترل از راه دور با اپلیکیشن هم باعث میشه تا بتونید توی مسافرت هم خانه را زیر نظر داشته بایشد.
  • لنز دوربین و کیفیت تصویر هم باید بهش توجه بشه، چون اگر دوربین کیفیت خوبی نداشته باشه نمیشه باهاش پلاک و یا چهره رو شناسایی کرد.
  • مورد دیگه نیز ضد آب و گرد وغبار بودنشه، ایشون گفتند به این قابلیت IP66 و یا IP67 می‌گویند. این قابلیت باعث میشه تا دوربین‌هایی که داخل حیاط نصب میشن در اثر باران و هرنوع رطوبت آسیب نبینن.
  • مورد دیگری که بسیار مهمه جنس بدنه دوربین هست که باید فلزی باشه و متریال‎‌هایی که برای ساخت دوربین استفاده میشن هم باید با کیفیت باشن تا طول عمر دوربین بالا بره.»

خانم هاشمی که مشغول گوش دادن به صحبت‌های امین، علی آقا و آقای هاشمی بود، سینی چایی را جلوی علی آقا گرفت و کنجکاوانه پرسید:«تفاوت دوربین مداربسته برای محیط باز با محیط بسته چیست؟ فردا امین می‌خواد برای خرید بره حداقل اینا رو بدونه.»

علی آقا استکان چایی را برداشت، تشکری کرد و گفت:«بذارید تا اینو بگم، به اون هم می‌رسیم. مورد آخر هم که خیلی مهمه، نقاط کور، میدان دید دوربین، نحوه چیدمان وسایل و تعداد مکان‌های حساس توی محیطه»آقای هاشمی ماشین حساب تلفن همراهش را باز کرد و پرسید:«علی جان قیمت نصب دوربین مداربسته برای منزل پدرت چقدر شد؟»

بهترین دوربین مداربسته برای منزل چه ویژگی‌هایی دارد؟ | visun.ir

قیمت نصب دوربین مداربسته برای منزل

- باباجان هزینه دوربین مداربسته برای هر منزل متفاوته، مورد اول نوع و برند دوربینی هست که شما انتخاب می‌کنید، تکنولوژی هم که داخل دوربین استفاده شده خیلی مهمه، نوسانات بازار و دلار هم که با توجه به اوضاع الان خیلی تاثیر داره. اجرت نصب هم که هست! و به خاطر همین من نمی دونم چقدر هزینش درمیاد و باید فردا حتما ازشون بپرسید، بعدم خانه‌ی شما از خانه پدر من بزرگتره و مسلما قیمت نهایی بیشتر میشه.

امین که همیشه از حساب و کتاب‌های آقای هاشمی می‌نالید با کلافگی نفس عمیقی کشید و گفت:« پدر من هم که همیشه یه ماشین حساب دستشه!» سپس به سمت علی آقا برگشت و ادامه داد:«بهشون بگم برای کجاها میخوام؟»

- اتفاقا من هم ازشون پرسیدم که

بهترین محل‌های نصب دوربین مداربسته برای منزل کجاست؟

ایشون گفتند که بهترین محل‌های نصب دوربین مداربسته برای منزل، قسمت مشاعات، حیاط، در ورودی و پارکینگ، کنار پنجره‌ها و تراس، دیوارها و پشت بام و پله‌ها است چون اغلب سارقین یا از طریق در و پنجره، یا از طریق دیوار و یا از سمت پشت بام وارد منزل می‌شوند. البته می‌تونید داخل سایتشون به قسمت دوربین مداربسته مناسب منزل مراجعه کنید و انواع دوربین رو ببینید.

بهترین محل‌های نصب دوربین مداربسته برای منزل کجاست؟ | visun.ir

و در آخر

آقای هاشمی نگاهی به ساعت انداخت، ساعت، ۹ شب را نشان می‌داد، دستی به دور دهانش کشید و رو به خانم هاشمی گفت:« بلند شید تا سفره رو پهن کنیم.» سپس از روی مبل بلند شد و به سمت آشپزخانه رفت، علی آقا از سرجایش بلند شد و کنار امین نشست و دستش را دور شانه امین انداخت و گفت:« کارهای پدرت رو به دل نگیر، فردا برو و بهترین دوربین مداربسته منزل را برای آقای هاشمی بگیر تا دیگه خیالتون راحت شه.» امین خندید و گفت:« من نمی‌دونم تو چی کار کردی که بابای من انقدر حرفتو گوش میده، ممنونم از اینکه راضیش کردی.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *