هوشمندی سازی پمپ آب | VISUN.IR

کنترل پمپ از راه دور با موبایل

یکی از مسائل پر دردسر در نگهداری باغ، طی کردن مسافت طولانی برای روشن کردن پمپ و یا صبر کردن برای پر شدن آب استخر است. همین موضوع باعث شده تا جرقه‌ی هوشمند سازی پمپ به ذهن افراد بزند.

هوشمند سازی پمپ استخر | VISUN.IR

پر کردن آب استخر از راه دور 

یکی از تفریحات عالی در باغ، شنا در استخر است. با نصب محصول هوشمند ساز پمپ، شما می‌توانید به راحتی و از راه دور، یک ساعت قبل از رسیدن به باغ، پمپ را روشن کنید تا استخر پر شود. به این ترتیب، لحظات خوشی را برای خود و خانواده‌تان رقم بزنید و از شنا نهایت لذت را ببرید.

تایمر بندی و معکوس شمار!

یکی از ویژگی‌‌های محصول هوشمند ساز پمپ قابلیت تایمر بندی وشمارش معکوس است. مثلا شما با این قابلیت می‌توانید مشخص کنید پمپ آب هر روز ساعت ۸ صبح روشن شده و یک ساعت بعد نیز به صورت اتوماتیک خاموش شود. 

تایمر بندی پمپ آب | VISUN.IR
هوشمند سازی سیستم آبیاری باغ | VISUN.IR

جلوگیری از اتلاف وقت! 

اگر شما هم صاحب باغ یا ویلا هستید، احتمالا می‌دانید که چه زمان و انرژی زیادی برای رفت و آمد به باغ تنها برای روشن کردن پمپ جهت آبیاری هدر می‌رود. علاوه بر این، خطراتی مانند تصادف نیز در این مسیر در کمین هستند.

این در حالیست که با هوشمندسازی پمپ این مشکل رفع شده و دیگر نیازی به طی کردن مسافت‌های طولانی نیست و می‌توانید به راحتی با گوشی همراهتان از منزل و یا محل کارتان ،پمپ باغ روشن و یا خاموش کنید. 

مشخصات هوشمند ساز پمپ

مشخصات هوشمند ساز پمپ | VISUN.IR
نصب آسان هوشمند ساز پمپ | VISUN.IR

نصب آسان 

نصب این دستگاه و اپلیکیشن آن کار چندان سختی است و خودتان اگر اهل فن هستید با کمی صبر و حوصله، بدون نیاز به نصاب می‌توانید هوشمندساز پمپ را با کمک فیلم‌های آموزشی نصب کرده و با یک بشکن پمپ معمولیتان را به یک پمپ هوشمند تبدیل کنید که از راه دور با موبایل قابل کنترل است. 

 

روش کار هوشمند ساز پمپ 

این دستگاه، هوشمند ساز تک کانال نام دارد که ابعاد آن بسیار کوجک است و در مسیر پمپ قرار می‌گیرد و به شما این امکان را می‌دهد تا پمپ را از راه دور کنترل کنید.  

دستگاه هوشمند ساز پمپ | VISUN.IR
اپلیکیشن هوشمند ساز پمپ | VISUN.IR

نرم افزار هوشمند ساز پمپ

نرم افزار محصول هوشمندساز پمپ به طور کامل فارسی بوده و طراحی کاربرپسندی دارد. اپلیکیشن این محصول روی تمامی گوشی‌ها قابل نصب است وتمامی افراد به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند. 

خدمات ویژه ویسان

این محصول تا یک سال ضمانت دارد و در صورت بروز هرگونه نقص فنی، مشکل به صورت رایگان توسط تیم فنی ویسان برطرف خواهد شد. 

بعد از خرید ویدیوی نصب و راه‌اندازی این محصول برای شما ارسال شده و خودتان می‌توانید آن را نصب کنید. همچنین اگر ساکن اصفهان باشید نیز می‌توانید نصب و راه‌اندازی هوشمندساز اسپیلت را به ویسان بسپارید. 

خدمات ویسان

خرید هوشمند ساز پمپ

برای خرید و اطلاعات بیشتر این محصول شگفت انگیز کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید.

تماس با ویسان