ارسال سریع ویسان

در ویسان، ما به ارائه تجربه‌ای بی‌نظیر از خرید آنلاین متعهد هستیم. یکی از اصلی‌ترین اهداف ما، تحویل سریع و به‌موقع کالا به دست شماست تا بتوانید بدون هیچ تاخیری از محصولاتی که خریداری کرده‌اید لذت ببرید. شما می‌توانید به دو روش پست پیشتاز و تیپاکس مرسوله خود را دریافت نمایید. 

ارسال در چه ساعاتی انجام می‌شود؟

ارسال‌ها معمولا در ساعات ۹ صبح الی ۱۳ انجام می‌شود و شما در یان بازه ساعت اگر سفارش خود را ثبت کنید سریعاً در صف ارسال قرار  می‌گیرد. مکاران ما در بخش بسته بندی و ارسال، با دقت و سرعت بالا به بسته‌بندی و ارسال سفارشات می‌پردازند تا هیچ‌گونه تاخیری در تحویل آن‌ها رخ ندهد.

معمولا ارسال چند روز طول می‌کشد؟

مدت زمان ارسال سفارشات ویسان بسته به محل تحویل و روش ارسال انتخابی شما متفاوت است و معمولا بین ۱ الی ۴ روز کاری زمان می‌برد. اگر قصد ارسال مرسوله را از طریق تیپاکس دارید می‌توانید با مراجعه به لینک زیر مدت زمان ارسال را مشاهده نمایید. 

همچنین اگر در اصفهان هستید، مرسوله در عرض چند ساعت به دست شما خواهد رسید، همچنین شما می‌توانید روش پرداخت درب محل در اصفهان را انتخاب کرده و هزینه محصول خریداری شده را به مسول پست ویسان پرداخت نمایید. 

روش ارسال را چگونه انتخاب کنم؟ 

برای انتخاب روش ارسال کافیست تنها در زمان سفارش، در قسمت توضیحات نوع ارسال یعنی پست و یا تیپاکس را مشخص نمایید، مثلا می‌توانید در قسمت توضیحات بنویسید که مرسوله من با تیپاکس ارسال شود. 

پیگیری سفارش

بعد از ثبت سفارش، شما می‌توانید از طریق شماره پیگیری که به شما ارائه می‌شود، وضعیت سفارش خود را به صورت آنلاین بررسی کنید. همچنین، تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به هرگونه سوال یا نگرانی شما در مورد وضعیت ارسال است. برای رهگیری مرسوله کافیست فقط روی دکمه‌های زیر کلیک نمایید و کد را درون فیلد مربوطه وارد نمایید.